פלס לייזר - איך מוצר אחד יסדר לכם את הכיס


פלס לייזר בפעןלהאז חשבת לבנות שולחן. הבאת משטח, הבאת מסור, הבאת מטר. הבאת את אח של בן-דוד של אשתך ויאללה! לעבודה! אתה הופך, משרטט, למכוון ואז למהנדס, הורס חצי מהבית, שובר את הסרוויס שדודה רחל הביאה לך לחתונה ובסוף אחרי כמה חודשים טובים השולחן שלך הופך למעמד למעילים שמהר מאוד עובר למחסן ומשם למדורה של הבן שלך בל"ג בעומר הבא. אז לא עדיף פשוט ללכת לאחת מיצרניות הריהוט הגדולות ולקנות שולחן?! האמת שאם אתם כמוני? אז ממש לא.
אז מה עושים? איך יוצרים שולחן עם מידות מושלמות מבלי לשבור את הראש? בשביל זה קיים פלס לייזר או באנגלית:  laser level.


אז קודם כל: מה זה הפלס לייזר הזה?

נתחיל מפלס רגיל, לאלה מאיתנו שעדיין לא מכירים, פלס הוא מכשיר מדידה הנקרא בשפת העם: פלס בנאים. הפלס הפשוט בנוי ממשטח מתכת ישר ובו יש שפופרת אטומה המכילה נוזל בשם אתנול. על השפופרת מסומנים קוויים אשר בניהם יש בועת אוויר המסמלת את מידת האיזון של השטח הנמדד. מדויק אך פרימיטיבי ובשביל זה ייצרו את פלס הלייזר.


פלס הלייזר פועל באמצעות קרני לייזר (ללא חשש לקרינה למודאגים שבינינו) ומעניק רמה גבוהה מאוד של דיוק, איכות ואמינות. אז למי זה מתאים?. בעצם? לכולם.


לאנשים שמחליטים להתפרע ולבנות פרגולות או דק בחצר ולבעלי מקצוע שהפלס הפשוט והמטר המסורבל נמאסו עליהם ורוצים לבצע עבודות פילוס בצורה מדויקת מאוד, מהירה ונוחה. אוקי. אז כבר הבנו שפלס לייזר זה כלי עבודה שיכול לשנות לנו את החיים. עכשיו הבעיה היחידה שנשארה היא:


איך תדעו איזה פלס לייזר הוא המתאים ביותר לעבודה שלכם?

כשבודקים את השוק מגלים כמות ענקית של דגמים וסוגים. איך אני צריך לדעת במה לבחור?
אז הייצרנים עשו את עבודת ההתלבטות בשבילנו. אז לאלו מאיתנו שבונים בקטנה יש את הלייזר הקומפקטי. המחיר שלו נע בין: 165-250 שקלים. טווח הקרן לייזר שלו עד עשרים מטר והוא מציג קרן לייזר אחת, הוא מעולה לעבודה עם לוחות גבס ועץ תליית מדפים ועוד עבודות שונות בתוך הבית שדורשות שימוש בפלס לייזר.

לאלו מאיתנו שמתעניינים בעבודות של תליית אריחים וריצוף ומחפשים את המכשיר שיעשה את רוב העבודה בשבילם ובצורה הטובה ביותר יש את הדגם המצליח ביותר בשוק. המחיר שלנו נע בין: 520-600 שקלים והוא בעל שני קווי לייזר, אנכי ואופקי, פילוס עצמי בטווח של 5 מעלות, דיוק של עד 0.2 מ"מ למטר וטווח של עד 20 מטר. בקיצור? גן עדן לבעלי מקצוע, כמו רצפים, עובדי גבס, מזגנים ועוד.

יש את הדגמים המשוכללים יותר שמציגים יותר קווי לייזר בו זמנית ומאפשרים עבודה עם הכלי גם בשטח פתוח. למשל יש את הדגם שיאפשר לכם, לבד, לבנות משטחים באור יום ובשטחים פתוחים בצורה הטובה והאיכותית ביותר. עם אפשרות לדיוק מקסימלי של עד 0.1 מ"מ למטר, אפשרות לחיבור חצובה, טווח עבודה בשטח פתוח עד כ150 מטר עם מאתר קרן לייזר הכלול בערכה ובעל טווח עבודה עצמאי בשטח סגור של עד 50 מטר ובעל סימון היקפי של 360 מעלות! התענוג הזה ב-2900 שקלים, ישדרג לכם את העבודה בצורה שלא חלמתם, יחסוך לכם צוות עבודה ועבודה לא נקייה, או עקומה ובנוסף הוא רב שימושי. אז לאחר כל הממצאים, אם עדיין אתם קצת ספקנים...


פלס לייזר דיוולט עם גלאי
פלס קפרוהנה כמה עובדות שחשוב שתדעו על פלס לייזר:


  •     רמת הדיוק שלו נושקת לשלמות.
  •     עבודה איתו תעניק לרוב תוצאות ללא רבב.
  •     הוא קל להפעלה, ידידותי למשתמש והוא מהיר.
  •     הוא מפלס את השטח בצורה אוטומטית! מניחים ובונים!
  •     הוא יחסוך לכם הוצאות כספיות של צוות עבודה, זמן שיתבזבז על מדידות לא נכונות ואי נעימות מול המשפחה בחגים.

 

פלסי לייזר מומלצים:

 פלס לייזר קפרו KAPRO 892 PLUS

פלס לייזר KAPRO PROLASER 894

 פלס לייזר דיוולט DEWALT DW088K