השכרת כלי עבודה

בדף זה תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של השכרת כלי עבודה.

מידע חשוב זה יעזור לכם להבין איזה כלי עבודה כדאי לכם לשכור כדי לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר. ליד כל כלי עבודה תמצאו מפרט טכני חיוני, ומידע נוסף בהתאם לכל סוג כלי עבודה מידע זה הוא החושב והחיוני ביותר, הוא יעזור לכם להחליט.

האם כלי העבודה שאתם מתכוונים להשכיר מתאים לעבודה שאתה מתכוונים לבצע?
האם בכלל כדאי לשכור את כלי העבודה או שאולי עדיף לרכוש אותו?
לגלות איזה סוגי כלי עבודה ניתן להשכיר? (אולי בכלל לא ידעתם שניתן לשכור כלי עבודה שיכול לייעל לכם את העבודה בצורה משמעותית)
איזה גדלים של כלי עבודה וציוד טכני זמינים להשכרה?
בנוסף : מחירים, תנאים מיוחדים, הוראות שימוש, הנחה מיוחדת לגולשי האתר ועוד..

שותפים שלנו בהשכרת כלי עבודה: Power-Tools.co.il

כלי העבודה שניתן לשכור הם:

השכרת פטיש חציבה

השכרת פטיש חציבה – כל המידע שצריך במקום אחד.

פטיש חציבה הוא אחד מכלי העבודה הנפוצים והנדרשים ביותר בתחום ההשכרות של כלי עבודה. הסיבה שכל פטישי החציבה, מהגדולים (קונגו) ועד הקטנים, נדרשים ומתאימים כל כך לשיטת ההשכרות היא:
פטיש חציבה איכותי וגדול בדרך כלל יקר, לפיכך פעמים רבות כדאי ומתשלם להשכיר אותו. פטיש החציבה הוא כלי עבודה הכרחי בעבודות מסויימות, מצד שני בעלי מקצוע רבים וגם חובבנים צריכים אותו רק לעבודה חד פעמית אשר לא מצדיקה קניית פטיש חציבה.
בלאי גבוה ועלויות גבוהות של טיפולים שוטפים מחזקים את הכדאיות בהשכרה

פטיש חציבה מהשכרה בזמן עבודה
HM1200K

פטיש חציבה מקיטה 1200 דגם Makita HM1200k

מתאים לעבודות חציבה והריסה של קירות, רצפה ותקרה, בחומרים כמו בטון, אבן, בלוקים, סלעים ועוד. פטיש חציבה חזק מאוד וקל יחסית

משקל: 8.3 ק"ג
עוצמת מכה: 14.2J ג'אול
הספק: 940 וואט

פטיש חציבה - מקיטה HM1202C

פטיש חציבה מקיטה 1202 דגם Makita HM1202C

מצוין לעבודות חציבה קשות עד בינוניות. חציבה בסלעים קשים, בטון, בטון מזויין, אספלט ועוד. מתאים לעבודה כלפי מטה – כמו ברצפות, חציבה במצב אנכי – כמו בקירות, וגם אפשרי לעבודה בתקרה אך פחות נוח לעומת דגם Makita 1200 בגלל משקל הכלי. ייחודי לפטיש חציבה זה: כפתור לכיוון עוצמת המכה.

משקל: 9.3 ק"ג
עוצמת מכה: 6-26J ג'אול
הספק: 1450 וואט

פטיש חציבה בוש דגם BOSCH GSH5

פטיש חציבה בוש 5 דגם Bosch GSH 5 E

פטיש חציבה מקצועי של חברת בוש. יחס משקל-כוח מעולה. קל מאוד וחזק. מתאים לעבודות סיתות וחציבה קלות, נוח ומתאים במיוחד לעבודה במקומות שהגישה אליהם לא נוחה. שליטה על עוצמת המכה בעזרת כפתור.

משקל: 5.5 ק"ג
עוצמת מכה: 2-12J ג'אול
הספק: 1100 וואט

פטיש חציבה בוש 11 דגם Bosch GBH 11 DE

מצוין לעבודות חציבה קשות עד בינוניות. בנוסף, לפטיש חציבה זה כפתור לוויסות כוח המכה המאפשר התאמה של כוח העבודה לסוג החומר בו חוצבים. מתאים לחציבה בבטון, אבן, בטון מזויין, אספלט בלוקים ועוד. נוח לעבודה כלפי מטה, ועבודה אופקית – כמו חציב בקירות. פחות נוח לעבודות חציבה בתקרה – כלפי מעלה בגלל משקל הכלי.

משקל: 10.1 ק"ג
עוצמת מכה: 6-25J ג'אול
הספק: 1500 וואט

פטיש חציבה בוש (קונגו) צהוב ענק Bosch GSH 27

הפטיש הגדול ביותר. דגם מוכר וותיק של חברת בוש Bosch. פטיש חציבה זה מיועד לעבודות חציבה קשות, בדרך כלל כלפי מטה, ברצפות בטון, סלעים, אבנים, תקרות – בעבודה מלמעלה כלפי מטה ועוד. שילוב של עוצמת מכה אדירה, 60 ג'אול ומשקל פטיש חציבה של 27 ק"ג מאפשרים תפוקת עבודה גבוהה ביותר. כלי עבודה חזק מאוד ומאסיבי לעבודות החציבה הקשות ביותר.

משקל: 27 ק"ג
עוצמת מכה: 60J ג'אול
הספק: 1900 וואט

השכרת מקדחות יהלום

מקדחת יהלום - מקיטה דגם Makita DBM080

מקדחת יהלום מקיטה 080 דגם Makita DBM080

לקידוחים עד קוטר 82 מ"מ באבן, בטון, בטון מזויין, בלוקים, סלעים ועוד. כלי עבודה שימושי ונפוץ מאוד אצל אנשי מזגנים. למקדחת היהלום מערכת קירור מים המקררת את כוס הקידוח בזמן העבודה. חובה לחבר את המקדחה למקור מים חיצוני (צינור מים או משאבת לחץ ידנית) בזמן העבודה.

משקל: 3.4 ק"ג
כושר קידוח: 82 מ"מ
הספק: 1500 וואט

מקדחת יהלום על עמוד - סטנד ברונקו

מקדחת עמוד יהלום מתאימה לקידוח חורים גדולים עד "12 (שתים עשרה אינצ'). בדרך כלל משתמשים במקדחת יהלום זאת לקידוחים של חורים עגולים בקירות בטון אבן ובלוקים להעברה של צנרות, וונטה, ניקוזים חשמל ועוד. מקדחת יהלום המופעלת על עמוד, את עמוד המקדחה מקבעים לקיר עם עוגנים מתאימים, לאחר מכן מלבישים את המקדחה על העמוד וכך ניתן לקדוח חורים מדוייקים בצורה נוחה מדוייקת ובטיחותית. גם כלי עבודה זה מקורר באמצעות מערכת קירור מים. חובה לחבר את מקדחת היהלום למקור מים חיצוני (צינור מים או משאבת לחץ ידנית) בזמן העבודה.

3 דגמי מקדחות יהלום להשכרה בגדלים שונים:

ברונקו BDD 150A: קוטר קידוח מקסימלי: "6 (152.4 מ"מ), הספק: 2400 וואט, משקל: 15 ק"ג

ברונקו BDD 250A: קוטר קידוח מקסימלי: "10 (254 מ"מ), הספק: 3300 וואט, משקל: 21 ק"ג

ברונקו BDD 300A: קוטר קידוח מקסימלי: "12 (304.8 מ"מ), הספק: 3400 וואט, משקל: 30 ק"ג

השכרת מכונת פוליש לרצפה

מכונת פוליש לליטוש, ניקיון ושיוף רצפות. שימושי ביותר לניקוי יסודי לאחר שיפוץ, לפני או אחרי עבודת רובה (מילוי פוגות) או לחידוש ניקוי ושיפור כללי של מראה הריצוף מעת לעת. מכונת הפוליש לרצפות עובדת עם מתח חשמל רגיל ולא תל פאזי. על בסיס המכונה ניתן להלביש ראשים שונים למטרות שונות: מברשת גדולה, נייר ליטוש בגרעינים (רמת חספוס) שונים, רשת ליטוש בגרעינים שונים, סקוטצ' לפוליש ברמות קושי שונות. מכונת פוליש לריצוף, מיועדת לרצפות מסוגים שונים כגון: שיש, גרניט, פורצלן, יציקת בטן, רצפה אפוקסית ועוד. עם מכונת הפוליש ניתן לעבוד על יבש או בצירוף חומרי ניקוי שונים, חומרי ווקס או פוליש, חומרים מיוחדים לניקוי קשה לאחר עבודת שיפוץ, חומרים ממיסים נגד שומנים או צבע, ועוד. מיכל על מכשיר פוליש אותו ממלאים בחומר הרצוי מזרים את הנוזל בזמן העבודה אל נקודת הפוליש.

השכרת מסור שרשרת

מסור שרשרת הוא כלי עבודה נפוץ מאוד בתחום ההשכרות. אנשים רבים צריכים לעבוד עם מסור שרשרת לפני החורף או בתקופה מסויימת וקצרה בלבד, לפיכך מוצאים לנכון שהפתרון הטוב ביותר הוא לשכור מסור שרשרת ולא לקנות אחד. מסורי השרשרת מתחלקים ל-2: מסור שרשרת בנזין המופעל עם מנוע בנזין. מסור שרשרת חשמלי המתחבר למתח חשמל רגיל.

מסור שרשרת חשמלי Makita UC4030A

השכרת מסור שרשרת בנזין

מסור שרשרת המופעל על בנזין מתאים במיוחד לעבודות ניסור עץ, חיתוך בולי עץ לחלקים קטנים, גיזום עצים בגינה או כל עבודת ניסור המתבצעת במקום שבו אין גישה לחשמל או שהגישה לחשמל לא נוחה. יתרונות של מסור שרשרת בנזין: אפשרות לעבוד בכל מקום ללא תלות בחשמל עוצמה גבוהה לעבודה מהירה ויעילה חסרונות של מסור שרשרת בנזין: דורש יותר טיפול מאשר מסור שרשרת חשמלי, קניה ערבוב ומילוי של דלק ושמן. דורש תחזוקה של מנוע הבנזין

השכרת מסור שרשרת חשמלי

מצוין לעבודות ניסור עצים, בולי עץ ותחזוקת הגינה במקומות בהם יש גישה לחשמל, או אפשרות לעבודה עם כבל מאריך. בעבודה עם מסור שרשרת חשמלי נהנים מהנוחות, קלות התפעול והעבודה שלא צריך להתעסק עם דלק בנזין, ערבוב של שמן בדלק ופתירת תקלות שכיחות הנפוצות במנועי בנזין ועוד. אפשר להינות מעבודה רציפה עם פחות תקלות.

השכרת משחזת

דיסק, משחזת זווית, הוא דווקא כלי עבודה זול שבדרך כלל אנשים קונים ולא שוכרים. אבל לפעמים כשצריכים דיסק גדול (משחזת 9 אינצ' גדולה) לעבודה חד פעמית או דיסק קטן (משחזת 4.5 אינצ') לשימוש חד פעמי. כדאי לשכור את כלי העבודה ולא לקנות אותו. משחזת זווית, גם הגדולה וגם הקטנה, מיועדות בדרך כלל לחיתוך ליטוש והשחזה של ברזל ומתכות שונות, וגם אבן שיש בלוקים ועוד. ניתן להתאים את סוג הדיסקית בה משתמשים לסוג החומר, דיסק לאבן, דיסק לברזל (סוגים שונים לליטוש, חיתוך או שיוף ברזל), דיסקים לשיש, לפתיחת פוגות, דיסק יהלום לחיתוך שיש, גרניט, פורלצן ובטון ועוד סוגים נוספים. שימוש נוסף של משחזת הזווית הוא שיוף בעזרת דיסק שיוף הנקרא "פלפ" או בעזרת ספורט (תומך) המורכב על המשחזת ועליו מצמידים ניירות ליטוש עם סקוטצ'. מתאים לליטוש ושיוף של אבן, ברזל, שיש ועוד..

משחזת זווית קטנה 4.5 אינצ' מקיטה או בוש

קוטר דיסקיות: "4-1/2 (115 מ"מ)
הספק: 710 וואט
מהירות: 10,000 סל"ד
משקל: 1.4 ק"ג

משחזת זווית - מקיטה Makita GA9020S

משחזת זווית גדולה 9 אינצ' מקיטה או בוש

קוטר דיסקית: "9 (230 מ"מ)
הספק: 1800 וואט
מהירות: 6,000 וואט
משקל: 3.4 ק"ג

השכרת פטישון

פטישון הוא מקדחה המיועדת במיוחד לקידוחים בקירות, בטון, אבן, בלוקים, גבס ועוד. כל בעל מקצוע ואפילו חובבנים רבים מחזיקים פטישון בארגז הכלים שלהם. אם פעם ניסיתם לקדוח בקיר ולא הבנתם למה המשימה כל כך קשה.. כנראה שהשתמשתם במקדחה. כאשר קודחים עם פטישון בקיר המשימה הופכת לפשוטה ומהירה ביותר (כאילו הקיר הופך לחמאה). בנוסף ניתן לבצע עם הפטישון עבודות סיתות קלות, לדוגמא סיתות בקיר על מנת להעביר כבל חשמל לשקע חדש. מתי כדאי ולמי מתאימה השכרת פטישון: אם אתם אנשים פרטיים שצריכים באופן חד פעמי לבצע מספר עבודות קידוח בבית ואין לכם את הכלי המתאים אם אתם מתכננים לקנות פטישון אבל עדיין לא יודעים איזה חברה וסוג כדאי לכם לקנות? תוכלו להשכיר פטישון בוש לדוגמא או פטישון של מקיטה, לנסות ולעבוד עם הכלי ואז לדעת בצורה היעילה ביותר אם זהו כלי העבודה המתאים לכם.

פטישון חציבה / קידוח בוש 24 מ"מ Bosch GBH 2-24 DS

פטישונים: בוש GBH 2-24 / בוש DFR 2-26

פטישון קידוח וחציבה (סיתות) של חברת בוש Bosch מתאים לעבודות קידוח בקירות אבן, בלוקים, איטונג, בטון, בטון מזויין, סלעים ועוד. בנוסף הפטישון מתאים לעבודות סיתות קלות בחומרים הנ"ל. הפטישון כולל כפתור מעבר בין 3 מצבי עבודה: קידוח, קידוח עם רטט, דפיקות בלבד

כוח הלימה: 3 J (ג'אול)
הספק: 800 וואט
כושר קידוח: [בבטון] 26 מ"מ, [במתכת] 13 מ"מ, [בעץ] 30 מ"מ
משקל: 2.7 ק"ג

השכרת מערבל בטון

קבלנים רבים ושיפוצניקים נעזרים באפשרות של השכרת מערבל בטון על מנת להימנע מהאחסנה והתחזוקה שלו. למרות שמערבל הבטון הוא נייד, זהו כלי עבודה גדול אשר תופס מקום רב, בנוסף במקרים רבים מערבל הבטון יכול להיות חיוני מאוד למספר ימים ואז ללא צורך לתקופה ארוכה. לדוגמא בשלבי היסודות של בניה יש צורך רב במערבל הבטון, אך לאחר מכן בשלבים מתקדמים יותר אין בו צורך. לפיכך השכרת מערבל בטון היא הפתרון:

מערבל בטון שטל / ברונקו 170-150 ליטר חשמלי נייד:

הספק: 700 וואט
סוג חשמל: חד פאזי סטנדרטי
קיבולת: 150-170 ליטר

סגירת תפריט
דילוג לתוכן